Avdeling Raufoss

Ta kontakt for en uforpliktende samtale.

Kontakt oss

Økonomitjenester Innlandet AS, avdeling Raufoss er et autorisert regnskapsførerselskap med kontorer i gamle Brubakken Skole på Raufoss i Vestre Toten. Pr i dag har selskapet 7 ansatte. Av disse er 3 autoriserte regnskapsførere. I november 2014 ble kontoret en del av Økonomitjenester Innlandet AS.

Våre kunder er små og mellomstore bedrifter, i forskjellige bransjer og landsdeler, fra Bergen, Arendal til Trondheim samt lokalt i Toten, Gjøvik og Hadeland. Kontoret har i dag rundt 130 kunder. Kontoret har i 2013 og 2014 opplevd stor vekst. Dyktige og faglig oppdaterte medarbeidere gjør at våre kunder kan være sikker på vår kompetanse.

Trenger du en dyktig regnskapsfører med fornuftige priser? Eller ønsker du å sette bort deler av regnskapet?

Ta kontakt for en uforpliktende samtale.

Ønsker du at vi tar kontakt?

Avdelingsleder

Atle Haug
Autorisert regnskapsfører

Adresse

Storgata 27,
2830 Raufoss

Telefon

940 19 854
416 58 487

Avdeling: Raufoss

VI HJELPER DEG

Våre ansatte på Raufoss

Klikk på den enkelte ansatte for kontaktinformasjon

Atle Haug

Atle Haug

Avdelingsleder & Autorisert regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 416 58 487
E: atle@okonomitjenester.no

Gunvor Åby Engen

Gunvor Åby Engen

Coach

Kontakt meg

 

T: (+47) 924 09 486
E: gunvor@okonomitjenester.no

Sandra Gjerdingen Hansen

Sandra Gjerdingen Hansen

Regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 473 44 397
E: sandra@okonomitjenester.no

Anny Drageset

Anny Drageset

Regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 991 02 390
E: anny@okonomitjenester.no

Jitreewan Modkasem

Jitreewan Modkasem

Regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 902 83 856
E: jitreewan@okonomitjenester.no

Tone Sveum Johnsen

Tone Sveum Johnsen

Autorisert regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 414 03 870
E: tsj@okonomitjenester.no

Ragnhild Elisabeth Singstad

Ragnhild Elisabeth Singstad

Regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 950 68 375
E: ragnhild@okonomitjenester.no

Terje Olstad Beck

Terje Olstad Beck

Autorisert regnskapsfører

Kontakt meg

 

T: (+47) 906 58 454
E: terje@okonomitjenester.no

REFERANSER

Våre kunder sier


Det vil kreve uforholdsmessig store ressurser hos oss om vi skulle hatt en faglig oppdatert medarbeider for å ta seg av lønnskjøringen. Denne ordningen passer oss derfor bra og vi får lønn til rett tid.

Stig Håvard Blikseth
Banksjef stab, Totens Sparebank

Økonomitjenester Innlandet AS

Org.nr: 991 606 823

Økonomitjenester Innlandet AS

Org.nr: 991 606 823