Toten Økonomitjenester AS er et autorisert regnskapsførerselskap med kontorer i Audheimgården på Lena i Østre Toten kommune. Pr i dag har selskapet 26 ansatte fordelt på landbruk og forretning. Av disse er 13 autoriserte regnskapsførere. Selskapet ble etablert i 2007.

Toten Økonomitjenester vil være en aktiv bidragsyter overfor små og mellomstore bedrifter innen et bredt spekter av økonomiske og administrative tjenester. Gjennom god faglig kompetanse og ansvarlig arbeid ønsker vi å være en samarbeidspartner som bidrar til å gi våre kunder økt lønnsomhet. Vi har stor tro på personlig service. Hos oss har du dine egne kontaktpersoner, samtidig som våre rutiner gjør at de fleste spørsmål kan besvares av øvrige medarbeidere. Gjennom kontinuerlig faglig oppdatering er du sikret korrekt behandling av ditt regnskap til enhver tid.

Våre kunder driver virksomhet innenfor ulike bransjer. Her finner du jord- og skogbruk, barnehager, håndverksbedrifter, store og små detaljister, handel, konsulentvirksomheter mm. Vi har om lag 650 kunder. Kundene holder til bl.a. på Toten, Gjøvik, Hadeland, Land og Oslo mm. Mange av kundene har vært hos oss i en årrekke, noe som vi setter stor pris på og som vi oppfatter som en tillitserklæring.

Hvis du trenger en profesjonell samarbeidspartner på økonomisiden, så ta kontakt for en uforpliktende samtale.
Toten Økonomitjenester AS
Daglig leder Ola Andersson
Besøksadresse: Audheimgården, 2850 LENA
Postadresse: Postboks 74, 2851 LENA
Telefon: 611 41 330
Telefaks: 916 62 857
E-post: toten@okonomitjenester.no
Ansatte
Telefon
E-post
Stilling
Magnus Aass
901 54 362
magnus@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Tone R. Andersen

977 75 003
ta@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Ola Andersson

414 37 005
ola@okonomitjenester.no
Daglig leder/aut. regnskapsfører
Geir Bekken
913 69 209
geir@okonomitjenester.no
Permisjon
Hilde Gaardløs
952 97 019
hg@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Åse Hubred
941 34 849
ah@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Hans Petter Hveem

917 89 110

hph@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Kristine Kvikstad
934 29 125
kristine@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Birgit Bleken Linnerud

470 27 348

birgit@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Johan Narum
913 05 771
johan@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Signe Nerseth
990 20 604
signe@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Bente Nyseth
415 07 955
bente@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Lisbeth Owren
994 67 130
lo@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Sissel Nerseth Granum

901 50 217
sissel@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Anne Grete Røe
900 78 855

agr@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Beate Wiik

470 27 288
beate@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Ingrid Sandberg
974 88 799
ingrid@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Liv Randi S. Smestad
911 68 735
lrss@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Hilde Tømmerhoel
419 03 662
ht@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Lisbeth Vesterås
976 01 039
lv@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Pål Håkon Ødegaard
991 07 930
pho@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Tove Øiamo
912 46 861
tove@okonomitjenester.no
Regnskapsfører
Tone Østerud
412 10 382
tone@okonomitjenester.no
Autorisert regnskapsfører
Trond Østerud
918 24 411
trond@okonomitjenester.no
IT-ansvarlig/Aut. regnskapsfører

FOKUS OMRÅDER

Lønn

Trenger din bedrift lønnskompetanse?
Les mer

Elektronisk dataflyt

Elektronisk dataflyt vil snart være en naturlig del av hverdagen for oss alle!
Les mer

EDAG

EDAG - Elektronisk Dialog med ArbeidsGivere
Les mer